Webinar on Participatory Environmental Education: experiences from the United States

Webinar on Participatory Environmental Education: experiences from the United States

Seminarium internetowe na temat partycypacyjnej edukacji ekologicznej: doświadczenia ze Stanów Zjednoczonych

Dołącz do nas, aby posłuchać, jak Dyrektor Programu Earth Force, Alyssa McConkey, dzieli się swoim modelem partycypacyjnej edukacji ekologicznej o nazwie Environmental Action Civics, który stawia młodzież w centrum podejmowania decyzji dotyczących środowiska i zmian w ich społeczności.

Ta sesja omówi korzyści płynące z działań obywatelskich na rzecz środowiska i zaoferuje konkretne strategie angażowania młodzieży w uczestnictwo, głos i wybór. To 90-minutowe webinarium obejmie pytania i odpowiedzi oraz interaktywne narzędzia do udziału publiczności. Uwaga, webinarium będzie prowadzone w języku angielskim.

Misja Earth Force: Earth Force angażuje młodych ludzi jako aktywnych obywateli, którzy poprawiają środowisko i ich społeczności teraz i w przyszłości.

O prowadzącej:
Alyssa McConkey, Chief Program Officer – przychodzi do Earth Force z doświadczeniem w organizacjach non-profit, opracowywaniu programów, edukacji i systemach żywnościowych społeczności. Rozwija i wspiera rosnącą sieć organizacji zajmujących się integracją działań obywatelskich na rzecz środowiska. Kiedy nie buduje i nie wspiera sieci, możesz ją znaleźć, jak kopie w ziemi, łączy się z ludźmi z jej społeczności lub podróżuje po całym świecie.

Spotkajmy się w środę 26 października 2022 o godzinie 17:00 poprzez Zoom:
https://us02web.zoom.us/j/81329596848

Wydarzenie na Facebook: https://www.facebook.com/events/1792097361151265/
Dołącz do nas z dowolnego miejsca na Zoom za darmo, ponieważ program jest wspierany przez projekt Erasmus+.
Wydarzenie organizowane jest przez EkoInkubator z Czech, Węgierskie Stowarzyszenie Edukacji Ekologicznej z Węgier, Fundację dla Edukacji Ekologicznej z Polski oraz Centrum Environmentalnych Aktivít ze Słowacji.

Comments are closed.